• info@esnaf67.com
  • 05458942008

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
236 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Caner Aydın
  • YETKİLİ POZİSYONU: Müdür
  • ADRES: Çay Mahallesi Abdullah Kalaycı Caddesi No: 34/2 Çaycuma / ZONGULDAK
AÇILIŞ - KAPANIŞ 10:00 - 24:00
SERVİS SAATLERİ 10:00 - 24:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE

FİRMA HAKKINDA

12 YILLIK TECRÜBE & HİZMET KALİTESİNDE %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ…

Aydın Web Yazılım 2008 yılında kurulmuştur. Tüm sektörlere yazılım, tasarım dijital pazarlama alanında hizmetler vermektedir.
Faaliyet alanlarımızın başında;
Seri ilan scripti, Emlak ilan scripti, Oto ilan scripti, Şikayet sitesi scripti

Biz Kimiz?
Aydın Web Yazılım Teknolojileri 2008 yılından bu yana yazılım ve web programlama üzerinde yoğunlaşmış, tüm uygulamalarında kolay kullanımı, yönetilebilirliği ve geliştirilebilirliği, profesyonelliği ve en önemlisi müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Bununla birlikte gelişen teknolojinin kurumsal firmalara kazandıracağı avantajlar için de sürekli AR-GE çalışmaları yürütmektedir.

Misyonumuz
Yazılım teknolojilerini yakından takip ederek tüm müşterilerimize profesyonel çözümler geliştirmek ve bu çözümleri gerek proje aşamasında gerekse satış sonrasında %100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile sunmaktır.

Vizyonumuz
Deneyimli kadromuz ile müşterilerini memnun edecek çözümleri ortaya çıkarmak, web teknolojileri, yazılım ve reklam çözümlerini proje yaklaşımı ile müşterilerine sunmak, Dijital alandaki “Erişim” gücünüz olmayı hedefleyip size nitelikli dönüşüm sağlamayı amaçlayarak, Danışmanlık hizmetleri ile lider konumda bir çözüm şirketi olmak.

Diğer Faaliyet Alanları
Tüm müşterilerini gelişen e-dunya standartlarının üzerine taşıyan, prensipli ve profesyonel hizmet anlayışını gerçek anlamda benimsemiş ve başarılı şekilde uygulayan lider firmalar arasında yer almaktır.

Neden Biz?
Çünkü biz işimizi heyecanla yapıyoruz, çalışmaktan keyif alıyoruz ve en büyük kazancın müşteri memnuniyeti olduğuna inanıyoruz.

Bugüne kadar yer aldığımız projelerin tamamında sadece müşteri talebini karşılamaya yönelik değil fonksiyonel, kolay kullanımlı, geliştİrilmeye açık ve daha da önemlisi kullanılacak sistemler yaratmak için çalıştık ve başardık.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.